De medewerkers

Management Team
Nathalie Schotanus: Directeur
John Dauven: Adjunct-directeur / stage-coördinator / ICT-coördinator
Marlies Meijers: Locatiecoördinator VSO, Coördinator en Ambulant Begeleider VO
Marianne Beckers: Locatiecoördinator SO/VSO1/VSO2 en vakleerkracht muziek
Marcelle Helwegen: Intern begeleider

SO 1/2A
Agnes Bontekoe : Leerkracht
Ankie Hermans: Leerkracht
Ellen Bongers: Onderwijsassistent
Bas Brentjens: Onderwijsassistent

SO 1/2B
Marike Schutgens: Leerkracht
Ankie Hermans: Leerkracht
Eva de Wilde: Onderwijsassistent
Esther Strijbos: Onderwijsassistent

SO 3/4
Stefanie Cauberg: Leerkracht
Loes Dings: Leerkracht
Wendy Raaijmakers: Onderwijsassistent
Desiree Maessen: Onderwijsassistent

SO 4/5
Nicky Pollen: Leerkracht
Miranda Klesman: Leerkracht
Marion Bonné: Onderwijsassistent
Nicole Bongers: Onderwijsassistent
Mirana Bamberger: Onderwijsassistent

SO 5/6
Suzanne Corstjens: Leerkracht
Loes Kauwenberg: Leerkracht
Anna Verheag: Onderwijsassistent
Natascha Schomer: Onderwijsassistent

SO 7/8
Esther Tonnaer: Leerkracht
Loes Kauwenberg: Leerkracht
Esther van Kuijen: Onderwijsassistent
Lisa Bremmer: Onderwijsassistent

Onderwijs zorggroep
Carla Eijssen: Leerkracht
Alie van de Hogen: Leerkracht
Lia Hendriks: Onderwijsassistent

VSO 1
Ellen Verbeek: Leerkracht
Judith Frunt: Onderwijsassistent
Marion Bonné: Onderwijsassistent

VSO 2
Nandy Janssen: Leerkracht
Mandy Smeets: Onderwijsassistent
Anna Verhaeg: Onderwijsassistent

VSO 3
Nelly Roumen: Leerkracht
Alie van de Hogen: Leerkracht
Anita Wandelo: Onderwijsassistent
Karin Timmermans: Onderwijsassistent

VSO 4
Geert Niessen: Leerkracht
Niek Timmermans: Onderwijsassistent
Eline Geerlings: Onderwijsassistent
Lisa Bremmers: Onderwijsassistent

VSO 5
Gondeke Bellemakers: Leerkracht
Alie van den Hogen: Leerkracht
Rita van den goor: Onderwijsassistent
Mirana Bamberger: Onderwijsassistent 

VSO 6
Koos Lemmens: Leerkracht
Jennifer Jacobs: Leerkracht
Gwen Meinen: Onderwijsassistent
Marianne Wilberts: Onderwijsassistent
Truus ten Berge: Onderwijsassistent
Mayke Beterams: Leerkrachtondersteuner

VSO 7
Koos Lemmens: Leerkracht
Hennie van den Berkmortel: Leerkracht
Niek Timmermans: Onderwijsassistent
Mayke Beterams: Stagebegeleider

Koken
Petra Meijers: Leerkrachtondersteuner

Tuinbouw
René Absil: Leerkrachtondersteuner

Gymnastiek
Rick Benders: Vakleerkracht

Logopodie
Liliane Scheffers
Vivian van Neer

Psychologie
Annemiek Tellers
Marjo Mertens

Administratief
Marieke Blok
Mariël Rijks

Begeleiding 
Hilde Heldens: Leerkracht Ambulante Begeleiding PO Ondersteuningsteam Roermond - Echt-Susteren

Conciërge
Joep Hendrikx

Huishoudelijke dienst SO
Michael Bourik

Stafmedewerker ICT
Bram Renckens

Medewerker CJG
Evelien Berkers

Ambulant Begeleider VO
Koos Lemmens